Laboratoria.net - nowa odsłona serwisu
Naszym celem jest dostarczanie Państwu jak największej porcji informacji naukowych i popularnonaukowych, biznesowych, technologicznych, prawnych, rzetelnych informacji branżowych i ciekawych treści. Prezentować będziemy artykuły, porady, dane naukowe, a także sporo ciekawostek ze świata badań i rozwiązań laboratoryjnych.
Jesteśmy razem już od 2003 roku, czyli od ponad 8 lat. W tym czasie wiele się wydarzyło w naszej historii. Pragniemy w dalszym ciągu promować najnowocześniejszą technologię oraz naukę i wiązać ją z biznesem w celu szybszego rozwoju polskich laboratoriów poprzez cykle konferencji i seminariów naukowych.
W ciągu tych wielu lat byli Państwo z nami. To dla nas ogromne wyróżnienie. Pragniemy Państwu serdecznie podziękować za codzienne odwiedziny naszej strony. Świadomość, że czekają Państwo na owoce naszej pracy niezmiennie dodaje nam sił i determinacji do działania. Wierzymy, że nowe rozwiązania i nowa struktura Laboratoria.net przypadną Państwu do gustu. To, jaki będzie ostateczny kształt portalu jest w znacznym stopniu uzależnione od Państwa. Nasz serwis wpisany jest do Sądowego Rejestru Czasopism i Dzienników. Zapraszamy do jego współtworzenia poprzez przesyłanie swoich artykułów i doniesień naukowych, uczestnictwa na forum, zamieszczania informacji o Państwa działalności w Laboratoryjnym Serwisie Informacyjnym. Zachęcamy także do przekazywania uwag i komentarzy oraz nadsyłania linków z aktualnościami, które Państwa zdaniem powinny się znaleźć w serwisie.
Zapraszając do uczestnictwa w naszym serwisie życzymy Państwu wielu sukcesów - tych naukowych związanych z badaniami jaki tych biznesowych, bez których trudno o rozwój . Mamy ambicję by choć mała cząstka tych sukcesów była naszym udziałem.
Tagi: Laboratoria.net, laboratoria, portal, branża laboratoryjna, o nas
wstecz Podziel się ze znajomymi
Najdokładniejsze systemy satelitarnego transferu czasu
Nie zawsze zegar atomowy działa lepiej niż kwarcowy.
Ponad połowa chorych z SARS-CoV2 cierpi na długi covid
Przez długi czas może mieć takie objawy jak zmęczenie.
Uniwersytet Warszawski będzie kształcić kadry dla energetyki jądrowej
Przekazał Wydział Fizyki UW.
Recenzje