Bezpłatne szkolenia biznesowe w CiTTRU UJ
Własny biznes często postrzegany jest przez młodych ludzi jako nieosiągalne, odległe marzenie. Najwyższa pora, żeby zmienić ten stan. Własny biznes chce założyć niemal każdy, ale nie każdy wie, od czego trzeba zacząć. Młodzi przedsiębiorcy unieruchomieni przez gąszcz przepisów, zaplątani w strategie biznesowe i zagubieni w finansowym labiryncie, mają teraz szansę na wzięcie głębszego oddechu. Właśnie dla nich powstał, zorganizowany przez CITTRU, bezpłatny program szkoleniowy „System Naczyń Połączonych”.
„System Naczyń Połączonych” przeznaczony jest dla osób, które nie rozstają lub do niedawna nie rozstawały się z indeksem: studentów, doktorantów, absolwentów (do 12 miesięcy od dnia ukończenia studiów). Szczególnie polecamy także wszystkim naukowcom otwartym na innowacje. Kandydaci muszą pracować, mieszkać lub uczyć się na terenie Małopolski. Dzięki oferowanym w projekcie CITTRU szkoleniom menadżerskim, nauczą się zarządzać przedsiębiorstwem, poznają tajniki marketingu, zasady ochrony własności intelektualnej oraz strategie biznesowe.
To nie wszystko. Szkolenia trwające 60 godzin, zostały wzbogacone o to, czym nie pogardzi żaden rozważny, młody przedsiębiorca – uczestnicy otrzymają 20 godzin indywidualnych spotkań z doradcami biznesowymi, które przemienią każdą początkującą płotkę w rekina biznesu. Eksperci „Systemu Naczyń Połączonych” na koniec pomogą wszystkim uczestnikom stworzyć profesjonalny biznesplan. Dodatkowo, dla spragnionych nie tylko biznesowych wrażeń – zostaną przyznane nagrody finansowe do 3 000zł. Biznesplan stworzony w ramach szkolenia będzie można złożyć do konkursów na uzyskanie dotacji inwestycyjnej (do 40 000 zł) organizowanych przez instytucje realizujące w Małopolsce projekty w ramach działania 6.2 POKL "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia".
Rekrutacja do ostatnich dwóch edycji szkoleniowo-doradczych projektu trwa do 29 lutego.
Więcej informacji na stronie: http://snp.cittru.uj.edu.pl/
Źródło: http://snp.cittru.uj.edu.pl/
Tagi: szkolenia, UJ, CITTRU, biznes, biznes plan, innowacyjność, System Naczyń Połączonych, lab, laboratoria, laboratorium
wstecz Podziel się ze znajomymi
Najdokładniejsze systemy satelitarnego transferu czasu
Nie zawsze zegar atomowy działa lepiej niż kwarcowy.
Ponad połowa chorych z SARS-CoV2 cierpi na długi covid
Przez długi czas może mieć takie objawy jak zmęczenie.
Uniwersytet Warszawski będzie kształcić kadry dla energetyki jądrowej
Przekazał Wydział Fizyki UW.
Recenzje