Wydział Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu i HAAS Reaktory, Analiza Termiczna, Powierzchniowa & Chromatografia Flash serdecznie zapraszają na Konferencję "Najnowsze rozwiązania w Chromatografii Flash", która odbędzie się 5 marca br. w Poznaniu na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza i zgromadzi wiodących specjalistów z całej Polski na wykładach i części praktycznej.
Gościem honorowym będzie prof Zygfryd Witkiewicz.
Gościem honorowym będzie prof. Zygrfyd Witkiewicz, który podzieli się swoim doświadczeniem podczas wykładu pt "Szybka chromatografia - gazowa i cieczowa". Gościć będziemy także prof. Mariana Kamińskiego oraz Phillipa Mossa z Wielkiej Brytanii.
Tematyka Konferencji będzie obejmowała aspekty automatyzacji oczyszczania, czułości detekcji rozdziału, nowych zakresów i typów detektorów. Rozważymy możliwości zwiększenia wydajności laboratorium badawczego przy jednoczesnym podniesieniu jakości badań. Przedstawione zostanie szerokie spectrum aplikacji oraz innowacyjne typy kolumn z ich zastosowaniem.
Odbędzie się prezentacja reaktorów wysokociśnieniowych, szklanych i blokowych oraz chromatografów Flash. Będziemy mieli do dyspozycji ultraczuły, najnowszy Chromatograf FLASH Rf200i z wbudowanym detektorem UV, UVVis i laserowo fotodyspersyjnym (ELSD) Isco Teledyne z HAAS, którego światowa premiera odbyła się niedawno oraz pracujący już wiele lat Rf75 Isco. Zaprezentujemy wielofunkcyjne PolyBlocki o wielu niezależnych strefach grzewczych, wysokociśnieniowy system CAT o kilkunastu zbiornikach, AutoLab Hel.
Komitet naukowy: prof. dr hab. Piotr Kirszensztejn, dr Rafał Wawrzyniak, dr Katarzyna Taras-Goślińska, Róża Tomikowska
Szczegóły dostępne na stronie:
Zgłoszenia prosimy przesyłać wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Konferencji. Opłata wpisowa do 27 lutego br 149 zł + 23 % VAT obejmuje udział w Konferencji, materiały konferencyjne, lunch i przerwy kawowe.
Kontakt:
Róża Tomikowska
Mob. +48 501 450 410
Tagi:
chromatografia,
uniwersytet,
analiza,
konferencja,
laboratorium,
laboratoria,
lab
wstecz
Podziel się ze znajomymi
03-03-2023
Dla osób z niewydolnością serca.
03-03-2023
Informują Władze USA.
03-03-2023
Nie zawsze zegar atomowy działa lepiej niż kwarcowy.
03-03-2023
Przez długi czas może mieć takie objawy jak zmęczenie.
03-03-2023
Po to by oszczędzać energię w miastach.
03-03-2023
Filmy, zdjęcia i eksponaty związane z astronomią.
03-03-2023
Przekazał Wydział Fizyki UW.
03-03-2023
Postępujące ocieplenie dot. wszystkich sezonów roku.
Recenzje