Targi Pracy na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
27 marca w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbędą się Targi Pracy AGH. Udział w nich zapowiedziało sześćdziesięciu czterech wystawców.
Wiosenna edycja Targów Pracy, jednego z największych tego typu wydarzeń w regionie, zgromadzi w budynku głównym uczelni pracodawców m.in. z takich branż jak wiertnictwo, górnictwo, metalurgia, automatyka, robotyka czy szeroko pojęta branża IT. Jak co roku wystawcy będą również prezentować się na pokazach towarzyszącym targom. Każdy z wystawców ma do zaproponowania oferty pracy, praktyk i staży.
Centrum Karier AGH, organizator wydarzenia, przygotowało dla odwiedzających konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego, podczas których będzie można dowiedzieć się w jaki sposób właściwie skompletować dokumenty aplikacyjne, jak poprawie napisać życiorys i list motywacyjny w języku polskim i angielskim, a także jakich błędów unikać podczas aplikacji.
Targi Pracy AGH przyciągają każdego roku kilka tysięcy uczestników - głównie studentów i absolwentów wielu uczelni, ale także osoby już pracujące, które poszukują ciekawych ofert pracy, staży i praktyk. Wydarzenie ma na celu przede wszystkim przybliżenie planów rekrutacyjnych największych firm na rynku oraz zapoznanie studentów z oczekiwaniami pracodawców i specyfiką pracy w danym przedsiębiorstwie. Wśród tegorocznych wystawców znajdą się m.in. takie firmy jak: KGHM, Samsung, Oracle, Motorola, Nokia Siemens Networks, Accenture, ArcelorMittal, Delphi, InPost, Volkswagen Poznań, Ericpol, Kopex, WSK PZL-Rzeszów, National Instruments, Asseco czy Fakro.
Targi Pracy odbędą się tradycyjnie w budynku głównym AGH (A-0) i potrwają w godz. 10:00-17:00. Wstęp na Targi. jest bezpłatny Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo na stronie: www.ck.agh.edu.pl/itp
Źródło: informacja prasowa
Tagi: targi, praca, krakow, agh, akademia gorniczo-hutnicza
wstecz Podziel się ze znajomymi
Najdokładniejsze systemy satelitarnego transferu czasu
Nie zawsze zegar atomowy działa lepiej niż kwarcowy.
Ponad połowa chorych z SARS-CoV2 cierpi na długi covid
Przez długi czas może mieć takie objawy jak zmęczenie.
Uniwersytet Warszawski będzie kształcić kadry dla energetyki jądrowej
Przekazał Wydział Fizyki UW.
Recenzje