Konkurs - do wygrania książka "In vitro. Ważne rozmowy na trudny temat"
Książka jest kierowana nie tylko do osób, które stoją w obliczu podejmowania tej ważnej decyzji; dla każdego czytelnika okaże się kopalnią wiedzy na temat samej metody oraz procedur in vitro w Polsce. W książce znajduje się 14 wywiadów z osobami, które bezpośrednio zetknęły się z tym tematem (rozmowy z prekursorami metody w Polsce, lekarzami, naukowcami, nastolatką poczętą metodą in vitro, z matką dziecka in vitro). Ważna i potrzebna w Polsce lektura.
Autorka jest cenioną psychoterapeutką, która zajmuje się pomocą psychologiczną osobom zmagającym się z niepłodnością. Współzałożycielka i ekspertka stowarzyszenia Nasz Bocian.
Bogda Pawelec pragnie przybliżyć czytelnikowi w sposób obiektywny i przystępny wiedzę na temat in vitro. Książka składa się z 14 rozmów z najwybitniejszymi specjalistami zajmującymi się tą tematyką (lekarzami, naukowcami, psychoterapeutami), a także rodzicami dzieci poczętych metodą in vitro. Metoda, której mówi się od wielu lat – głośny, mocny oraz bardzo aktualny temat. Według danych pozyskanych w trakcie kampanii i badań „Płodna Polka”, problem niepłodności dotyka już ok. 15% par.
Dzięki uprzejmości Grupy Wydawniczej Foksal mamy dla naszych czytelników trzy egzemplarze książki. Aby otrzymać jedną z nich należy jedynie odpowiedzieć na pytanie: kto i w którym roku dostał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii za opracowanie metody zapłodnienia pozaustrojowego? Odpowiedzi wraz z imieniem nazwiskiem uczestnika prosimy wysyłać na adres biuroprasowe@laboratoria.net do 10 kwietnia do godz. 10. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzy osoby, które otrzymają od nas książki Bogdy Pawelec „IN VITRO Ważne rozmowy na trudny temat." Serdecznie zapraszamy!
10/04/2015:
Serdecznie gratulujemy wylosowanym zwycięzcą:
- Magdalena S
- Krzysztof K
- Katarzyna G
- Agnieszka W
- Patrycja Cz
O wygranych poinformujemy drogą meilową.
Tagi: in vitro, książka, bezpłodność, psychoterapia, promocja książki
wstecz Podziel się ze znajomymi
Najdokładniejsze systemy satelitarnego transferu czasu
Nie zawsze zegar atomowy działa lepiej niż kwarcowy.
Ponad połowa chorych z SARS-CoV2 cierpi na długi covid
Przez długi czas może mieć takie objawy jak zmęczenie.
Uniwersytet Warszawski będzie kształcić kadry dla energetyki jądrowej
Przekazał Wydział Fizyki UW.
Recenzje