Światowi eksperci biotechnologii w EXPO Kraków
Ponad 1000 uczestników, wykłady uznanych ekspertów – liderów reprezentujących świat nauki i biznesu, 25 sympozjów oraz ponad 200 mniejszych paneli dotykających niemal każdego aspektu związanego z biotechnologią – w tym przełomowych osiągnięć.
Tak imponująco prezentuje się największe i najważniejsze spotkanie branży biotechnologicznej w Europie, czyli Europejski Kongres Biotechnologiczny (ECB 16), który odbędzie się po raz pierwszy w Polsce, a dokładnie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 3-6 lipca 2016! Organizatorem Kongresu jest Europejska Federacja Biotechnologii, natomiast Targi w Krakowie (właściciel i operator EXPO Kraków) są członkami komitetu organizacyjnego.
Najważniejsze europejskie wydarzenie 2016 r w branży Life Science!
Kongres organizowany co dwa lata przez Europejską Federację Biotechnologii to wyjątkowe spotkanie nauki, liderów biznesu, inwestorów, wystawców i otoczenia politycznego. Poprzednia edycja odbyła się w Edynburgu w roku 2014 i zgromadziła ponad tysiąc uczestników z całego świata. Szacuje się, że tyle samo uczestników odwiedzi w przyszłym roku Kraków. W skład Komitetu Organizacyjnego Kongresu, oprócz przedstawicieli Europejskiej Federacji Biotechnologii oraz Targów w Krakowie (local hosting organiser), wchodzą również Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Małopolskie Centrum Biotechnologii działające przy UJ, Komitet Biotechnologii PAN, Instytut Chemii Bioorganicznej PAN oraz Polska Federacja Biotechnologii.
Warto już dziś zarezerwować w swoim kalendarzu czas na udział w Europejskim Kongresie Biotechnologii ECB 16 w Krakowie
Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz rejestracji pojawią się wkrótce na stronie www.ecb2016.com.
Informacji również udziela Biuro Kongresów firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o.
31-586 Kraków, ul.Galicyjska 9
Tel.12 6445932 , 12 6441270
Tagi: biotechnologia, expo, targi, kongres
wstecz Podziel się ze znajomymi
Najdokładniejsze systemy satelitarnego transferu czasu
Nie zawsze zegar atomowy działa lepiej niż kwarcowy.
Ponad połowa chorych z SARS-CoV2 cierpi na długi covid
Przez długi czas może mieć takie objawy jak zmęczenie.
Uniwersytet Warszawski będzie kształcić kadry dla energetyki jądrowej
Przekazał Wydział Fizyki UW.
Recenzje