VIII Krajowa Konferencja Nanotechnologii
Uniwersytet Łódzki ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w najnowszej edycji konferencji dotyczącej nanotechnologii.
Zaproszenie adresowane jest do szerokiego grona osób zajmujących się interdyscyplinarnymi badaniami na pograniczu fizyki, chemii, nauki o materiałach, biologii i medycyny.
Celem konferencji jest prezentacja wyników i wymiana doświadczeń oraz konsolidacja polskiego środowiska naukowego związanego z nanonauką i nanotechnologią, z aktywnym udziałem przemysłu.
VIII edycja Krajowej Konferencji Nanotechnologii jest kontynuacją konferencji, które odbyły się we Wrocławiu (2007), Krakowie (2008), Warszawie (2009), Poznaniu (2010), Gdańsku (2011), Szczecinie (2013) i Poznaniu (2015).
Program konferencji będzie obejmował 2-3 wystąpienia plenarne, w ramach których zostaną zaprezentowane wykłady zaproszonych gości, oraz 3 równoległe panele tematyczne:
- Nanoelektronika, Nanofotonika i Układy Niskowymiarowe
- Biotechnologia, Nanomedycyna i Bezpieczeństwo w Dziedzinie Nanomateriałów
- Wytwarzanie i Charakteryzacja Nanomateriałów
Wykładowcami plenarnymi będą m.in. laureaci polskich „Nobli” z dziedzin fizyki i chemii: prof. Józef Spałek i prof. Marek Samoć.
W programie paneli tematycznych przewidziane są zarówno referaty zaproszonych gości, jak i prezentacje wybranych prac zgłoszonych na konferencję.
W szczególności zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji osoby rozpoczynające swoją karierę naukową, którą chcą związać z interdyscyplinarną dziedziną nauki, jaką jest nanotechnologia.
Za organizację wydarzenia odpowiada Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej oraz Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego.
Zapraszamy na stronę internetową Konferencji: www.nano2017.uni.lodz.pl
wstecz Podziel się ze znajomymi
Najdokładniejsze systemy satelitarnego transferu czasu
Nie zawsze zegar atomowy działa lepiej niż kwarcowy.
Ponad połowa chorych z SARS-CoV2 cierpi na długi covid
Przez długi czas może mieć takie objawy jak zmęczenie.
Uniwersytet Warszawski będzie kształcić kadry dla energetyki jądrowej
Przekazał Wydział Fizyki UW.
Recenzje