Ekoinnowacje w Krakowie
Projekt skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych wdrażaniem innowacyjnych technologii chroniących środowisko naturalne, przedstawicieli jednostek naukowo-badawczych pragnących wprowadzić w życie własne pomysły, a także studentów zainteresowanych tematyką ochrony środowiska i OŹE oraz osób rozważających założenie własnej działalności gospodarczej i budowanie wizerunku firmy przyjaznej środowisku.
Szkolenia wraz z warsztatami odbędą się w Krakowie w okresie od kwietnia do maja. Ich uczestnicy dowiedzą się m.in. jaką rolę w gospodarce odgrywają dziś ekoinnowacje, w jaki sposób tworzyć i wdrażać tego rodzaju projekty, jak zarządzać ekoinnowacjami w przedsiębiorstwach i gospodarstwach, jakie znaczenie ma proinnowacyjna postawa oraz kreatywność w zakresie technologii środowiskowych wśród obecnych i przyszłych przedsiębiorców, czy jak zwiększyć konkurencyjność własnej firmy na tle pozostałych krajów Europy.
Każda z osób, biorących udział w dowolnym module szkoleniowym otrzyma certyfikat uczestnictwa, potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.
Zapisy
Aby zacząć korzystać z projektu należy wejść na stronę www.eko-kreatywni.pl i zapisać się na wybrany moduł. O zakwalifikowaniu się do szkoleń decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zapewniają nocleg wraz z wyżywieniem. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapraszamy.
Najbliższe moduły szkoleniowe:
Moduł I – Ekoinnowacje – czym są i jak to zrobili inni.
termin: 25 – 26 kwietnia, Kraków
Moduł II – Patent w przedsięwzięciach ekoinnowacyjnych - podstawy własności przemysłowej.
termin: 9 – 10 maja, Kraków
Moduł III – Finansowanie ekoinnowacji – nowe perspektywy.
termin: 16 – 17 maja, Kraków
Moduł IV – Szacowanie efektów środowiskowych w przedsięwzięciach ekoinnowacyjnych.
termin: 23 – 24 maja, Kraków
Moduł V – Transfer technologii ekoinnowacyjnych.
termin: 30 – 31 maja, Kraków
Projekt „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia“ dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochroony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Źródło: www.malopolska.pl
http://laboratoria.net/przemysl/21281.html